Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Lenovo V55tВ TW
Компютър Lenovo V55tВ TW | ID - 98622
579.80€
1,133.99 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
AMD Ryzen 5 3400G 3.70 GHz, 2 MB cache
RAM памет:
8GB 2666MHz
Видео карта:
AMD Radeon RX Vega 11 Graphics
OS:
Windows 10 Pro
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009503
Избери добавки:
Цена:
579.80 €/
1,133.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
62.73€/мес.
579.80 €/
1,133.99 лв.
цена с ДДС
Компютър Lenovo V55tВ TW
579.80 €/
1,133.99 лв.
1,133.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Lenovo V55tВ TW | |
| Монитор | - |
| Процесор | AMD Ryzen 5 3400G 3.70 GHz, 2 MB cache |
| RAM памет | 8GB 2666MHz |
| Видео карта | AMD Radeon RX Vega 11 Graphics |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | AMD Quad Core |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| M.2 слот | M.2 for WiFi, M.2 for PCIe SSD |
| USB порт | 2 USB 3.1 Gen1, 2 USB 2.0, 2 USB 2.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1 PCIe x 16 Slots, 1 PCIe x 1 Slot |
| Аудио портове | 1 Audio Out, 1 Mic, 1 Audio In, 1 Audio Out, 1 Mic |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | 7-in-1 Card Reader |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | Up to 32GB |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | USB KB BUL, USB Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 14.7 x 27.6 x 36.0 |
| Мрежа | LAN |
| Видео карта, GB | - |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

